Infrapanel TC400M manual 400 W White (TC400M W)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Infrapanel TC400M manual 400 W White (TC400M W)
Kerámia infravörös panel fűtőtest termosztát nélkül 60x60x8 cm | 400 W – 8 m2
Bekapcsológomb BE/KI Kerámia t° = 80?° Opció:
Állvány A TEPLOCERAMIC TC400M fűtőtest a fiatalabb modell.
Ez egy lapos fűtőpanel, 15 mm vastagsággal.
A fűtőtest teljesítménye 400 W, és ez 80°C hőmérsékletet hoz létre a felületen.
A panelen van egy bekapcsológomb.
Ehhez a fűtőtesthez külső termosztát használatát javasoljuk.
A fűtőtest elülső felületéhez műkövet használunk.
A stílusos kialakítás és a hordozhatóság harmóniát teremt a belső térben! Fűtött terület akár (m2): 8
Beépített termosztát: Nincs Felületi hőmérséklet: Fix 80°C Méretek (cm): 60x60x4 Szín: Gránit
Teljesítmény, W: 400
Műszaki adatok
| Tömeg | 12 kg |
|---|---|
| Gyártó | Egyéb |
| Fűtő teljesítmény | 400 W |
| Súly | 12 kg |
| Méret | 60x60x4 cm |
| Max. hőmérséklet | 80 °C |
| Szín | White |
| Tipus | Kerámia fűtőpanel |

