Arco Nile VA25 1″ KK Golyóscsap nikkelezett (763905)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Nile VA25 1″ KK Golyóscsap nikkelezett (763905)
A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ !!!!
Nile, szűkített áteresztőképesség és nikkelezett csaptest alkalmazás
Az Arco NILE 1” KK golyóscsap sárgarézből készült az Arco gyár belépő kategóriás termékei. A termék anyagai és kivitele az ivóvízellátásban (HHV és HMV egyaránt) történő használatot teszik lehetővé.
• Névleges nyomás: 25 bár
• Tervezési tesztnyomás: 37 bár
• Hőfoktűrés: -20 °C –tól 80°C, elfagyás nem megengedett.
• Közeg: ivóvíz és HMV nem folyamatos használat esetén
• Negyedfordulatos elzáró
• Európai származású sárgaréz felhasználásával készül az EN1264 és EN12165 szerint
• Szűkített áteresztő képességű
• Magasminőségű nikkelezett felületvédelem
• Dupla O-gyűrűs NBR golyószár tömítés
• PTFE golyóstömítésekkel szerelve
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,276 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,276 kg |
| Max. üzemi nyomás | 25 bar |
| Kivitel | Nikkelezett Golyóscsap |
| Méret | KK 1" |
| Max. hőmérséklet | -20 °C-+80 °C |
| Anyaga | Nikkelezett sárgaréz |


