Fernox Total filter TF1 3/4″ rendszerbe épithető kombinált szűrő+265 ml (62764)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Fernox Total filter TF1 3/4″ rendszerbe épithető kombinált szűrő+265 ml (62764)
Fernox TF1 szűrőcsalád legújabb tagja Fernox TF1 Total Filter 3/4 mágneses iszapleválasztó ajándék Fernox Filter Fluid + Protector inhibitor folyadékkal (295 ml).
Nagy teljesítményű hidrociklonos és mágneses elven működő soros elrendezésű szűrő, amely minden szennyeződést kiszűr a központi fűtési rendszer vizéből.
Termékjellemzők:
Csatlakozás: 3/4″ BM
Maximális hőmérséklet: 100°C
Maximális üzemi nyomás: 3 bar
Maximális térfogatáram : 25 l/perc
Mágneses jellemzők : 9000 Gauss erősségű neodímium mágnes egység
Ház anyaga: üvegszál-erősítésű nejlon
Magasság: 288 mm
Szélesség: 157 mm
Hossz: 109 mm
+ Fernox Filter Fluid + Protector Inhibitor Folyadékkal (295 ml)
Gyártói adatok
Fernox Unit 2, Genesis Business Park, Albert Drive, Sheerwater, Woking Surrey, GU21 5RW, Egyesült Királyság +44 (0) 330 100 7750
Leírás
Nagy teljesítményű hidrociklonos és mágneses elven működő soros elrendezésű szűrő, amely minden szennyeződést kiszűr a központi fűtési rendszer vizéből.
A termék működése
A Fernox TF1 Total Filter egy forradalmian új soros szűrő, amely a hidrociklonos elválasztás és a speciálisan erre a célra tervezett mágneses egységek révén eltávolítja a rendszerben áramló vízből a mágneses és a nem mágneses szennyeződéseket, és biztonságosan a szűrőben tartja őket.
A Fernox szigorú tesztekkel vizsgálta a terméket, amelynek eredményei szerint a TF1 típuscsalád viselheti a csökkentett szénkibocsátás címkéjét.
- Hidrociklonikus és mágneses hatásmechanizmusra épülő, csővezeték-hálózatba szerelhető szűrő.
- Egyedülálló hatásmechanizmusa révén eltávolítja a mágnesezhető és nem mágnesezhető szennyeződéseket.
- Függőleges és vízszintes csővezetékekhez egyaránt használható.
- Pillanatok alatt tisztítható, eltávolítás és szétszerelés nélkül.
- A termék minden szükséges szelepet és szerelvényt tartalmaz.
- Mint minden mágneses termék esetén, a Fernox TF1 szűrő alkalmazásakor is mindig fokozott
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Fernox |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Szélesség | 157 mm |
| Magasság | 288 mm |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| Kivitel | Mágneses iszapleválasztó |
| Hosszúság | 109 mm |
| Max. hőmérséklet | 100 °C |
| Anyaga | Üvegszálas poliamid |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |
| Térfogatáram | 25l/perc |
| Tartozék | Inhibitor Folyadékkal (295 ml) |


