Alcaplast töltőszelep öblitő tartályhoz (A160p-3/8″)
CIKKSZÁM: ALC-A160P-3/8
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alcaplast töltőszelep öblitő tartályhoz (A160p-3/8″)
- műanyag öblítő tartályokhoz és falsík alatti szerelési rendszerekhez
- a tartály oldalán való szereléshez
- cseréhez vagy pótláshoz
- kompatibilis az Alcaplast „A” jelölésű falsík alatti rendszerekkel
- fém menet, 22 mm hosszúság
- alacsony érzékenység a nyomáskülönbségre a vízvezetékben
- állítható vízszint
- sima záródás rázkódások nélkül
- beépített szűrő a szennyeződés felfogására
- anyag: POM
- menet átmérő: 3/8″
- működési tartomány: 0,5-16 bar
- ajánlott üzemi nyomás: 5-8 bar
- zajszint: <20 dB
- szelep
- 3/8″ anya, fehér
- szűrő a szennyeződés felfogására
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,12 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alcaplast |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Szélesség | 55 mm |
| Mélység | 105 mm |
| Magasság | 242 mm |
| Súly | 0,22 kg |
| Kivitel | Wc töltőszelep |
| Anyaga | Műanyag,fém |
| Felhasználási terület | Kerámia öblitő tartályhoz |


