Alcaplast Kétmedencés Mosogató szifon+leeresztő+csatlakozó (A449P-70)
CIKKSZÁM: ALC-A449P-DN50/40
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alcaplast Kétmedencés Mosogató szifon+leeresztő+csatlakozó (A449P-70)
- Alcaplast A449P kétmedencés mosogatószifon fém leeresztővel csatlakozóval O70.
- Jellemzői: PVC dugó láncszem nélkül, szifon a kétmedencés mosogatóhoz,
- leeresztő rácsa fényesített fém,
- lefolyó nyíláshoz csatlakozó cső átmérője 50 vagy 40 mm, csatlakozás mosogató vagy mosógéphez.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,06 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alcaplast |
| Átmérő | DN70 |
| Súly | 0,111 kg |
| Kivitel | Mosogató szifon |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Anyaga | Fém,műanyag |
| Medencék száma | 2 |


