Alcaplast Zuhanytálca lefolyószett cr50 króm (A471CR)
CIKKSZÁM: ALC-A471CR
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alcaplast Zuhanytálca lefolyószett cr50 króm
Zuhanytálca lefolyókészlet, króm
Alkalmazás
A víz elfolyásához a zuhanytálcákból
Túlfolyó nélküli zuhanytálcákhoz
Zuhanytálcákhoz O50 mm leeresztő nyílással
Jellemzők
Anyaga: polipropilén, ellenáll a hőnek és vegyszereknek
A szifon öntisztító szerkezete
Csökkentett szerkezeti magasság 65 mm
Csomag tartalma
Csőcsonk a szennycsatorna csatlakozásához
Szerelő készlet
Krómozott müanyag szifontakaró
Szifon
Átfolyás 52 l/min
Hőellenállás vizsgálat:95 C°
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,26 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alcaplast |
| Átmérő | 35 mm |
| Csatlakozás | 50 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Súly | 0,26 kg |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Átfolyási mennyiség | 52 l/min |


