Alcaplast Fedrács magasitó 105 mm (APV0800)
CIKKSZÁM: ALC-APV0800
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alcaplast Fedrács magasitó 105 mm (APV0800)
Padlóösszefolyókhoz Beltéri és kültéri használatra
A folyóka rácstartójának meghosszabbításához
Anyaga: polipropilén amely ellenáll a mechanikai, kémiai és hőkárosodásnak
Több magasító elem használatának lehetősége
Vízszintes nútozás a könnyebb magasság beállításhoz és a padlózatba való
rögzítéshez.Csomag tartalma.Magasító elem.Tömít
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0676 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alcaplast |
| Átmérő | 105 mm |
| Csatlakozás | 110 mm |
| Magasság | 665 mm |
| Súly | 0,123 kg |
| Kivitel | Padló összefolyóhoz |
| Méret | 105×105 mm |
| Anyaga | Polipropilén |


