Alcaplast Padlólefolyó rozsdamentes rács oldalsó 150×150/50 (APV26)
CIKKSZÁM: ALC-APV26
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alcaplast Padlólefolyó rozsdamentes rács oldalsó 150×150/50 (APV26
Csökkentett szerelési magasság
Rozsdamentes rács 102×102×5 mm
Magasságra állítható rácstartó elem 11–47 mm
Szigetelő karima az épület vízszigetelésének csatlakozásához
Oldalsó csatlakozás a szennycsatornára O50 mm
Mechanikusan tisztítható szifon egészen a szennyvíz csatlakozásig
A vízbűzzár megakadályozza a bűz visszaáramlását a szennycsatornából
Anyaga: polipropilén amely ellenáll a mechanikai, kémiai és hőkárosodásnak
Anyaga: rozsdamentes acél AISI 304, DIN 1.4301
Műszaki adatok
| Tömeg | 9,7 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alcaplast |
| Csatlakozás | 50 mm |
| Magasság | 11-47 mm |
| Súly | 0,931 kg |
| Kivitel | Padló összefolyóhoz |
| Méret | 150×150 |
| Iránytörés | Oldalsó |
| Anyaga | Fém,műanyag |


