Alcaplast Simple Zuhany folyóka 650 mm (APZ10-650)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alcaplast Simple Zuhany folyóka 650 mm (APZ10-650)
Zuhanyfolyóka peremmel perforált rácsokhoz
Akadálymentes hozzáféréshez
A zuhanyzó padlószint vízelvezetéséhez
Térbe vagy falhoz közeli hely beépítéséhez
Beltéri használatra
Az épületek vízszigeteléséhez való biztonságos csatlakozás
A kombinált bűzzár (saját szabadalmi megoldás) a víz kiszáradása estén
megakadályozza a csatornából visszaáramló bűzt
Anyaga: zsírkővel dúsított polipropilén, amely ellenáll a mechanikai, kémiai és
hőkárosodásnak
Mechanikusan tisztítható szifon egészen a szennyvíz csatlakozásig
Zuhanyfolyóka magasan ellenálló műanyagból amely ellenáll a fagynak és a
kémiai hatásoknak
Rács a csomag tartalma
Öntapadó ragasztószalag a minőséges vízszigeteléshez
Szerelési magasság 62 mm-től
Állítható műanyag rögzítő lábát 0–35 mm, amelyek lehetővé teszik a gyors és
egyszerű szerelést, beleértve a pontos síkbeállítást
Rögzítő szett az állítható lábak rögzítésére: csavar 4,2 x 9,5-4db
Rögzítő szett: csavar O4-4db, 2×38 , tipli O8-4db
Kombinált SMART bűzzár
Simple 10 matt rozsdamentes perforált rács védőfóliával
Öntapadó vízszigetelő szalag
Állítható magasságú tartóláb
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,57 kg |
|---|---|
| Csatlakozás | 40 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 75 mm |
| Anyaga | PP |
| Átfolyási mennyiség | 30 l/perc |
| Terhelés | K3 |
| Hosszúság | 650 mm |

