Alcaplast Lefolyó tömités+csatlakozó elem+szigetelés (M902)
CIKKSZÁM: ALC-M902
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alcaplast Lefolyó tömités+csatlakozó elem+szigetelés (M902)
Lefolyó tömítés + csatlakozó elem + csatlakozó elem szigetelése
A szennyvíz bekötéséhez a fali WC-ből
Falsík alatti szerelési rendszerekhez
Anyag: polipropilén
Csomag tartalma
Egyenes szennyvíz bekötőcső függesztett WC-hez polipropilén, O90, tömítő
gyűrűvel
Tömítés
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,7 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alcaplast |
| Átmérő | 90 mm |
| Súly | 0,713 kg |
| Kivitel | WC bekötő |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szín | Fekete |
| Anyaga | Polipropilén |
| Felhasználási terület | Falsik alatti szereléshez |


