Alcaplast Kettős Könyök készlet G1″-/8-23 mm visszacsapó szeleppel (P149Z)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alcaplast Kettős Könyök készlet G1″-/8-23 mm visszacsapó szeleppel (P149Z)
Dupla csonk G1″/8–23 szelepekkel
Két fogyasztó csatlakozásához
Mosógép és más szifonokhoz
Különféle berendezések csatlakozásához a szennycsatornára
Két csonk a berendezések bekötéséhez – mosógépek, mosogatógépek,
szárítógépek, kazánok, légkondicionálás, hővisszanyerő, stb
A csappantyúk a víz áramlására szolgálnak, a lefolyóba
Anyag: polipropilén
Anya G1″ a szifon csatlakoztatásához
A dugó a csőcsonk lezárását szolgálja, amikor használaton kívül van
Csomag tartalma
Csőcsonk 17-23mm 1db, csőcsonk 8-16mm 1db
A csőcsonk teste
Tömítés.Csőcsonk tömítések 2 db
Dugó 1 db.Visszacsapó szelep – 2 db
Tömlő csatlakozó 8-16 mm
Tömlő csatlakozó 17-23 mm
Menet a szifon csatlakozásához 1 „
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,12 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alcaplast |
| Csatlakozás | G1" |
| Súly | 0,123 kg |
| Kivitel | Kettős bekötő könyök |
| Méret | 8-23 mm |
| Anyaga | Polipropilén |
| Tartozék | Visszacsapószelep |


