Arco T-2000 1/2″ BB Golyóscsap erősitett kar (00109)
CIKKSZÁM: ARCO-00109
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco T-2000 1/2″ BB Golyóscsap erősitett kar (00109)
Kézi működtetésű golyóscsapok, a műszaki kialakítása lehetővé teszi az alábbi felhasználásokat:
• Ivóvízellátó rendszerekhez
• Vízellátás
• Csőszerelés
• Forróvízellátás
• Fűtéstechnika
• Sűrített levegős hálózatok
• Pneumatika
• Folyadékszállítás
Általánosságban minden olyan helyen használható, ahol a csőszakasz elzárása kívánatos, különleges ellenőrzést igényel a hőfok és nyomás tekintetében, ha a közeg nem normál ivóvíz.
PM.50 bar
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,214 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | BB |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,214 kg |
| Max. üzemi nyomás | 50 bar |
| Kivitel | Golyóscsap |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |


