Arco Mosógép csap L86 1/2″-3/4″ (00729)
CIKKSZÁM: ARCO-00729
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Mosógép csap L86 1/2″-3/4″ (00729)
Arco 1/2″-3/4″mosógép csap 1/4 fordulatú sárgaréz alapanyagú golyós sarokcsap, amit vízfogyasztó
berendezések kiszakaszolására terveztek.
Ezeknek a segítségével egyenként kizárhatók a berendezések a javítás, karbantartás vagy csere
idejére, biztosítva ezzel a hálózat többi tagjának zavartalan üzemét.
Az Arco 1/2″-3/4″mosógép csap VITAQ SYSTEM-mel szerelt elzáró, melyben nem tud a
vízkő lerakódni a kritikus helyeken, biztosítva azok elzárhatóságát, akár hosszú üzemidő után is.
A különböző stílusú fogantyúk és csaptesteknek köszönhetően, bármilyen stílusú fürdőszobába könnyedén beilleszthetők.
• Névleges nyomás: 16 bar
• Teszt nyomás: 25 bar
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,13 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 1/2"-3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,13 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Méret | 1/2"-3/4" |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Próbanyomás | 25 bar |



