Arco 16×2-3/8″ sarokcsap (00765)
CIKKSZÁM: ARCO-00765
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 16×2-3/8″ sarokcsap (00765)
Az Arco 765 sarokcsap 1/4 fordulatú sárgaréz alapanyagú, amiket vízfogyasztó berendezések kiszakaszolására terveztek.
Ezeknek a segítségével egyenként kizárhatók a berendezések a javítás, karbantartás vagy csere idejére, biztosítva ezzel a hálózat többi tagjának zavartalan üzemét.
Az Arco 765 sarokcsap VITAQ SYSTEM-mel szerelt elzárókban nem tud a vízkő lerakódni a kritikus helyeken, biztosítva azok
elzárhatóságát, akár hosszú üzemidő után is.
A különböző stílusú fogantyúk és csaptesteknek köszönhetően, bármilyen stílusú fürdőszobába könnyedén beilleszthetők.
• Névleges nyomás: 16 bar
• Teszt nyomás: 25 bar
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,114 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 1/2"-3/8" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,114 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Méret | 1/2"-3/8" |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Próbanyomás | 25 bar |



