Arco Automata légtelenitő 3/8″ (504010)
CIKKSZÁM: ARCO-504010
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Automata légtelenitő 3/8″ (504010)
Csatlakozás 3/8″
Névleges nyomás 10 bar
max.nyomás 4bar
max.hőmérséklet 110 C°
Krómozott kivitel.
Fűtési rendszerekhez beszerelhető
Függőleges kivitel
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,18 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Súly | 0,18 kg |
| Max. üzemi nyomás | 4 bar |
| Kivitel | Automata légtelenítő |
| Max. hőmérséklet | |
| Szín | Króm |
| Anyaga | PP |
| Felhasználási terület | Fűtés |


