Arco Takaró kupak kék sena/nile pillangokaros golyoscsaphoz (980099)
CIKKSZÁM: ARCO-980099
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Takaró kupak kék sena/nile pillangokaros golyoscsaphoz (980099)
Arco fedél pillangószelephez 1/2″ és 3/4″.•
Anyaga: PVC• Szín: kék• Alkalmazás: A hidegvíz szelep jelölésére szolgál az elosztóban..
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 1/2"-3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,01 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Kupak |
| Méret | 1/2"-3/4" |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Próbanyomás | 25 bar |


