Arco golyóscsap fogantyú 1/4″-3/4″-ig pillangókar (980102)
CIKKSZÁM: ARCO-980102
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco golyóscsap fogantyú 1/4″-3/4″-ig pillangókar (980102)
Általánosságban minden olyan helyen használható, ahol a csőszakasz elzárása kívánatos
különleges figyelmet igényel a hőfok és nyomás tekintetében, .
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 1/4"-3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,01 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Golyóscsap kar |
| Méret | 1/4"-3/4" |
| Anyaga | Fém |


