Arco Kombi 1/2″-3/8″-3/4″ sarokszelep csatlakozóval (COMB1MAC)
CIKKSZÁM: ARCO-COMB1MAC
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Kombi 1/2″-3/8″-3/4″ sarokszelep csatlakozóval (COMB1MAC)
Az Arco kombi 1/2″-3/8″-3/4″ sarokszelep, vízfogyasztó berendezések kiszakaszolására terveztek.
Ezeknek a segítségével egyenként kizárhatók a berendezések a javítás, karbantartás vagy csere
idejére, biztosítva ezzel a hálózat többi tagjának zavartalan üzemét.
• Névleges nyomás: 16 bar
• Teszt nyomás: 25 bar
• Hőfoktűrés: ivóvíz max. 95 °C-ig
• Folyadék: ivóvíz és HMV
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,232 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 1/2"-3/8"-3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,232 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Méret | 1/2"-3/8"-3/4" |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Próbanyomás | 25 bar |


