Arco Adapter lapos tömítéses mosógép áttét B1/2″-K3/4″ (COMBI87U)
CIKKSZÁM: ARCO-COMBI87U
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Adapter lapos tömítéses mosógép áttét B1/2″-K3/4″ (COMBI87U)
A krómozott felületű Arco adapter a sarokcsap csatlakozási mértetének bővítésére alkalmas.
Lapos tömítő felületéhez gumitömítés tartozik.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | 1/2"-3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,01 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | BK |
| Méret | 1/2"-3/4" |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Próbanyomás | 25 bar |


