Awenta D100 Merev pvc légcsatorna 1 fm (KO100-10)
CIKKSZÁM: AWE-KO100-10
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta D100 Merev pvc légcsatorna 1 fm (KO100-10)
A kerek szellőzőcsatornákat O100, O125 és O150 mm átmérőben, 50 cm, 100 cm és 150 cm hosszúságú szakaszokban kínáljuk. Minden csatorna PVC-ből készül.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Súly | 0,3 kg |
| Kivitel | Merev légcsatornacső |
| Hosszúság | 1 fm |
| Iránytörés | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Felhasználási terület | Légtechnika |


