Awenta Rövid lapos átalakitó 100-55×110 (KO100-20)
CIKKSZÁM: AWE-KO100-20
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Rövid lapos átalakitó 100-55×110 (KO100-20)
Rövid, lapos-kerek átalakító
- Anyaga: PVC
- Méret: O100x55x110 mm
- Szín: fehér
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Átmérő | 100 mm |
| Súly | 0,302 kg |
| Kivitel | Átalakitó |
| Méret | 100-50×110 |
| Szín | Fehér |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


