Awenta D100 Kerek pvc csőtoldó visszacsapószeleppel (KO100-22)
CIKKSZÁM: AWE-KO100-22
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta D100 Kerek pvc csőtoldó visszacsapószeleppel (KO100-22)
Műanyag visszacsapó szelep 100mm-es csőhöz
Szin: Fehér
Átmérő: 100mm
Anyaga: PVC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,06 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Súly | 0,601 kg |
| Kivitel | Könyök |
| Iránytörés | 90° |
| Anyaga | PVC |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


