Awenta D100 Pvc könyök (KO100-23)
CIKKSZÁM: AWE-KO100-23
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta D100 Pvc könyök (KO100-23)
Két 100 mm-es átmérőjű KO100-10 pvc cső összekapcsolását teszi lehetővé 90°-os törésszögben.
Könnyedén elfordulhatunk Awenta KO100-23 PVC 90° könyök használatával a légcsatorna rendszerrel, ha a téri adottságok azt kívánják.
A légcsatorna rendszer többi elemét is keresse a webáruházban.
90-fokos könyök idom Szin Fehér Átmérő 100mm Anyaga PVC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,11 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Súly | 0,111 kg |
| Kivitel | Könyök |
| Iránytörés | 90° |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | PVC |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


