Awenta D125 Kerek merev légcsatorna 1 fm (KO125-10)
CIKKSZÁM: AWE-KO125-10
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta D125 Kerek merev légcsatorna 1 fm (KO125-10)
A kerek szellőzőcsatornákat O100, O125 és O150 mm átmérőben, 50 cm, 100 cm és 150 cm hosszúságú szakaszokban kínáljuk. Minden csatorna PVC-ből készül.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 125 mm |
| Kivitel | Merev légcsatornacső |
| Hosszúság | 1 fm |
| Iránytörés | Egyenes |
| Anyaga | PVC |
| Súly | 0,5 kg |


