Awenta D150 merev pvc légcsatornacső 0,5 fm (KO150-05)
CIKKSZÁM: AWE-KO150-05
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta D150 merev pvc légcsatornacső 0,5 fm (KO150-05)
- Szin: Fehér
- Átmérő: 150 mm
- Hosszúság: 0,5 méter
- Anyaga: PVC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 150 mm |
| Súly | 0,5 kg |
| Kivitel | Merev légcsatornacső |
| Hosszúság | 0,5 fm |
| Iránytörés | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Műanyag |
| Felhasználási terület | Légtechnika |


