Awenta D150 Kerek pvc csőtoldó visszacsapóval (KO150-22)
CIKKSZÁM: AWE-KO150-22
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta D150 Kerek pvc csőtoldó visszacsapóval (KO150-22)
A csatlakozók és szerelvények kiváló minőségű ABS-ből készülnek, a szellőzőcsatornáknak
O100 mm, O125 mm és O150 mm méretben.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 150 mm |
| Súly | 0,2 kg |
| Iránytörés | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | PVC |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


