Awenta Lapos csatorna 55×110 1 fm (KP55-10)
CIKKSZÁM: AWE-KP55-10
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Lapos csatorna 55×110 1 fm (KP55-10)
A lapos szellőzőcsatornákat 50 cm, 100 cm és 150 cm hosszúságú szakaszokban kínáljuk, a következő méretekben: 55 mm x 110 mm 75 mm x 150 mm 60 mm x 120 mm 60 mm x 204 mm
Minden csatorna PVC-ből készül.
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Súly | 1 kg |
| Kivitel | Laposcsatornacső |
| Méret | 55×110 mm |
| Hosszúság | 1 fm |
| Iránytörés | Egyenes |
| Anyaga | Műanyag |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06

