Awenta Pvc csőtoldó laposcsatornához 55×110 mm (KP55-21)
CIKKSZÁM: AWE-KP55-21
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Pvc csőtoldó laposcsatornához 55×110 mm (KP55-21)
A lapos szellőzőcsatornákat 50 cm, 100 cm és 150 cm hosszúságú szakaszokban kínáljuk, a következő méretekben: 55 mm x 110 mm 75 mm x 150 mm 60 mm x 120 mm 60 mm x 204 mm
Minden csatorna PVC-ből készül.
Hosszabb légcsatorna rendszerek építését teszi lehetővé a PVC cső toldó idom.
Szin Fehér Keresztmetszet 55X110mm Anyaga PVC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 110 mm |
| Súly | 0,2 kg |
| Kivitel | Cső átvezetés |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Műanyag |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


