Awenta Függőleges átalakitó 55×110 mm (KP55-23)
CIKKSZÁM: AWE-KP55-23
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Függőleges átalakitó 55×110 mm (KP55-23)
A lapos szellőzőcsatornákat 50 cm, 100 cm és 150 cm hosszúságú szakaszokban kínáljuk, a következő méretekben: 55 mm x 110 mm 75 mm x 150 mm 60 mm x 120 mm 60 mm x 204 mm
Minden csatorna PVC-ből készül.
- 90-fokos átalakító könyök idom
- Szin: Fehér
- Keresztmetszet: 55X110 mm › NA100 mm
- Anyaga: PVC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 110 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Súly | 0,302 kg |
| Méret | 55×110 mm |
| Iránytörés | Függőleges |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Műanyag |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


