Awenta 55×110 PVC vizszintes könyök laposcsatornához (KP55-24)
CIKKSZÁM: AWE-KP55-24
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta 55×110 PVC vizszintes könyök laposcsatornához (KP55-24)
KP55 PVC vízszintes könyök -55×110 mm lapos csatornához.
A vízszintes pvc könyök idom két lapos csatorna elem összekötésére szolgál, illetve 90 szögben megváltoztatható a szellőző rendszer iránya.
Anyag: PVC
Szín: Fehér
Keresztmetszet: 55×110
- Vízszintes könyök idom
- Szin: Fehér
- Keresztmetszet: 55X110mm
- Anyaga: PVC
Lapos csatorna 55X110mm 90-fok vízszintes könyök idom.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,24 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 55×110 mm |
| Súly | 0,24 kg |
| Iránytörés | 90° |
| Anyaga | Műanyag |
| Kivitel | Könyök BB |
| Felhasználási terület | Lapos csatorna csőhöz iv |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


