Awenta Végrács lapos csatornához 55×110 mm (KP55-30)
CIKKSZÁM: AWE-KP55-30
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Végrács lapos csatornához 55×110 mm (KP55-30)
- Lapos csatorna lezárásához való végrács
- Csavarral is rögzíthetó
- Szúnyoghálóval ellátott
- Szin: Fehér
- Keresztmetszet: 55X110 mm
- Anyaga: PVC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,03 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Átmérő | 55×110 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Súly | 0,0357 |
| Kivitel | Rács |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Műanyag |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


