Awenta Felfogató bilincs 75×110 mm lapos csatornához (KP75-28)
CIKKSZÁM: AWE-KP75-28
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Felfogató bilincs 75×110 mm lapos csatornához (KP75-28)
Műanyag felfogató bilincs lapos csatornákhoz
Anyaga:Pvc
Méret:75×110 mm
Szin:fehér
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,15 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Átmérő | 75×150 mm |
| Súly | 0,15 kg |
| Kivitel | Felfogató bilincs |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Műanyag |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


