Awenta 125 Csőkapcsoló gumitömitéssel (NPL125)
CIKKSZÁM: AWE-NPL125
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta 125 Csőkapcsoló gumitömitéssel (NPL125)
- Csatlakozó csonk: 125 mm
- Anyaga: horganyzott acél
- Csőkapcsoló kör keresztmetszetű légcsatornához
- Anyagvastagság: 0,5 mm
- Légtömörségi osztály: „D”
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Átmérő | 125 mm |
| Csatlakozás | 125 mm |
| Súly | 0,3 kg |
| Kivitel | Légtechnika |
| Anyaga | Horganyzott acél |
| Felhasználási terület | Cső toldó |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


