Awenta Kerek rovarhálós szellőzőrács D100 csonkkal (AWE-T64)
CIKKSZÁM: AWE-T64
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Kerek rovarhálós szellőzőrács D100 csonkkal (AWE-T64)
A szellőzőrácsok a szellőzőcsatornák lezárására szolgálnak.
A CLASSIC O sorozat rácsjai kör alakú rácsokkal rendelkeznek.
Ebben a sorozatban minden rács hálóval van ellátva, hogy távol tartsák a rovarokat.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Átmérő | 100 mm |
| Súly | 0,2 kg |
| Kivitel | Rács |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Műanyag |
| Felhasználási terület | Légtechnika |
Letölthető dokumentumok
Awenta Fali rács csonkkal,rovarhálóval megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


