Awenta Silence falra és menyezetre szerelhető kisventillátor időkapcsolóval ( WZ100T)
CIKKSZÁM: AWE-WZ100T
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: ingyenes
- PostaPont: ingyenes
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta Silence falra és menyezetre szerelhető kisventillátor időkapcsolóval ( WZ100T)
csendes működés ABS műanyag golyóscsapágy IPX4 maximális üzemi hőmérséklet 40°C
mennyezeti beépítés megengedett 5 év garancia visszacsapó szelep (ZZ) használhatóság
Axiális kisventilátor fürdők és mellékhelységek szellőztetésére, háztartási használatra
- Csatlakozó csonk: 100 mm
- Golyós csapágyazással
- Légszállítás: 75 m3/h
- Áramfelvétel: 5W
- Védettségi osztály: IPX4
- Szín: Fehér
- Rögzítés csavarokkal
- Zajszint: 28 dB
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 100 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Védelmi osztály | IPX4 |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 5W |
| Zajteljesítményszint beltéri | 28 |
| Szín | Fehér |


