Hajdu HGK-24 kondenzációs kombi gázkazán (730010124)
- Házhoz szállítás: ingyenes
- PostaPont: ingyenes
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Hajdu HGK-24 kondenzációs kombi gázkazán (730010124)
HAJDU kondenzációs gázkazánok komplex megoldástjelentenek fűtési és melegvíz-rendszerek kialakítására,
valamint kiválóan alkalmasak napkollektoros rendszerbeillesztésre. A HAJDU HGK… és HGK Smart típusú kon-
denzációs gázkazánok falra szerelhető kivitelben készül-nek. A speciálisan kialakított hőcserélőnek köszönhetően
a fűtés és melegvíz előállítás egymástól függetlenül is üzemelhet. Az alumínium-vörösréz hőcserélő jóvoltából
hosszú élettartamúak. Mivel a legmodernebb kondenzá-ciós technikával rendelkeznek, kategóriájukban nem csak
a legmagasabb hatásfokkal működnek, hanem egybenrendkívül környezetkímélők is. A készülékben nincs vál-
tószelep, sem lemezes hőcserélő, így nem kell karbantar-tani, cserélni ezeket. Kompakt, kis helyigényű készülé-
kek, használatuk egyszerű és kényelmes, karbantartásiigényük minimális.
A kazán vezérlése lehetővé teszi háromféle vízmelegítési
funkció beállítását, igény szerint (hagyományos – BE/KI,
Komfort – előmelegített hőcserélő, ill. ECO – öntanulóA kazánok indirekt tárolóval is összekapcsolhatók
Műszaki adatok
| Tömeg | 20 kg |
|---|---|
| Gyártó | Hajdu |
| Fűtő teljesítmény | 5,5-23,3 |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 30 kg |
| Fűtési energia besorolás | A |
| HMV energia besorolás | A |
| Melegvíz csapolási profil | L |
| Max. üzemi nyomás | 0,3 bar |
| Méret | 590x450x240 |
| Teljesítmény | 5,6-22,1 |
| Elektromos védettség | IP44 |


