Hajdu Ide 100F indirekt tároló fali (730020111)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Hajdu Ide 100F indirekt tároló fali (730020111)
INDIREKT FŰTÉSŰ FORRÓVÍZTÁROLÓK
AQ IDE…F, IND/IDE…,
Az indirekt fűtésű forróvíztárolók 75-1000 liter űrtartalommal kerülnek forgalomba. A tartályban található hőcserélő
csőkígyó fűti fel a tartályban lévő használati melegvizet.
Falra szerelhető: F változatok és álló kivitelben: S változatok készülnek.
IND…F ErP és IND…S ErP – elektromos fűtőtest nélküli – indirekt fűtésű forróvíztároló
IDE…F ErP és IDE…S ErP – elektromos fűtőtesttel ellátott – indirekt fűtésű forróvíztároló
Az elektromos fűtőbetéttel ellátott típusok előnye, hogy használati melegvizet biztosítanak kazán vagy napkollektor nélkül
is. A kazán vagy napkollektor felfűtés vezérlésére és a tárolt víz hőmérsékletének beállítására egy szabályozó szolgál, ez
forgatógombbal max. 65 °C-ig állítható
Műszaki adatok
| Tömeg | 25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Hajdu |
| Átmérő | 570 mm |
| Magasság | 906 mm |
| Súly | 45 kg |
| Max. üzemi nyomás | 0,6 |
| Kivitel | Forróviztároló |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tároló térfogata | 100 l |
| Max. hőmérséklet | 65 °C |
| Hőcserélők száma | 1 |
| Csatlakozás (tároló) | G3/4" |
| Csatlakozás (hőcserélő) | G1" |
| Billenési magasság | 906 mm |


