Hajdu IDE 150S indirekt tároló álló (2142133213)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Hajdu IDE 150S indirekt tároló álló (2142133213)
KÉP ILLUSZTRÁCIÓ!!!
INDIREKT FŰTÉSŰ FORRÓVÍZTÁROLÓK
Az elektromos fűtőbetéttel ellátott típusok előnye, hogy használati melegvizet biztosítanak kazán vagy napkollektor nélkül
is. A kazán vagy napkollektor felfűtés vezérlésére és a tárolt víz hőmérsékletének beállítására egy szabályozó szolgál, ez
forgatógombbal max. 65 °C-ig állítható
Biztonsági szelep nem tartalma a csomagnak
Szteatios (kerámia) fűtőtest
Maximális üzemi hőmérséklet 80 °C
Elhelyezés: Padlón álló
Elrendezés: Függőleges
Funkció: Indirekt fűtésű tárolós vízmelegítő
Energiaosztály: C
Állítható hőmérséklet szabályzó gomb
Jobbos bekötési lehetőség
Biztonsági szelep nem tartalma a csomagnak
Műszaki adatok
| Tömeg | 25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Hajdu |
| Átmérő | 740 mm |
| Magasság | 1245 mm |
| Elektromos teljesítmény | 2,4 kW |
| Súly | 60 kg |
| Max. üzemi nyomás | 0,6 |
| Kivitel | Forróviztároló |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Max. hőmérséklet | 65 °C |
| Hőcserélők száma | 1 |
| Csatlakozás (tároló) | G3/4" |
| Csatlakozás (hőcserélő) | G3/4" |
| Billenési magasság | 1245 mm |
| Szélesség | 545 mm |
| Mélység | 545 mm |


