Hajdu Aquastic AQ ECO 120 Erp, függőleges forróvítároló, 120 literes (AQ120)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Hajdu Aquastic AQ ECO 120 Erp, függőleges forróvítároló, 120 literes (AQ120)
Energiatakarékos, egyszerre több vízvételi helyet is ellátó Hajdu Aquastic AQ ECO 80 ErP vízmelegítő speciális tűzzománc bevonatú tartállyal.
Aktív anóddal rendelkezik, amely megvédi készüléket a rozsdásodástól, mely a korrózió elleni védelemmel együtt olyan konstrukciót kínál, amely garantálja a maximális védelmet még agresszív (lágy) vizek esetén is.
A tároló hőszigetelése freonmentes poliuretán hab, amely biztosítja a hő hosszú idejű megtartását.
Fali, függőleges kivitelű, zártrendszerű, elektromos forróvíztároló.
Ez a vízmelegítő klasszikusan elegáns formájával, visszafogott, mégis mutatós kialakításával is kitűnik a hasonló készülékek közül.
A tartály speciális, titán tartalmú tűzzománc bevonata kiváló védelmet biztosít a korrózió ellen, aktív anódja pedig megelőzi a rozsdásodást. Külső burkolata magas fényű, fehér porlakk bevonattal ellátott acéllemez.
Lehetőség van egyszerre akár több vízfelvételi hely kiszolgálására is.
Igény szerint beállítható a kívánt vízhőmérséklet.
Energiatakarékos működés, kiváló minőség, hosszú élettartam.
Magyar termék!
Energiahatékonysági besorolás: C
Vízvételi profil nagysága: M
2 év teljes körű és 5 év tartály garancia
1 darab kombinált biztonsági szeleppel ellátva.
Műszaki adatok:
Méretek: fenéklappal együtt 97,7 x 49,6 x 49,6 cm
Űrtartalom: 120 l
Teljesítmény: 1,8 kW
Felfűtési idő maximum 65°C-ra: 168 perc
Maximum üzemi nyomás: 0,6 MPa
Vízcsatlakozás: G 1/2
Elektromos védettség: IP X4
Súly: 32 kg
Műszaki adatok
| Tömeg | 32 kg |
|---|---|
| Gyártó | Hajdu |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Szélesség | 750 mm |
| Magasság | 977 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos teljesítmény | 1,8kW |
| Súly | 32 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Forróviztároló |
| Tároló térfogata | 120 l |
| Max. hőmérséklet | 65 °C |





