Caleffi 1/2″ Automata Feltöltőszelep manométerrel (553140)
CIKKSZÁM: CAL-553140
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Caleffi 1/2″ Automata Feltöltőszelep manométerrel (553140)
Automata töltőegység, kézi csappal, szűrővel, visszacsapó szeleppel.
Nyomás beállítási tartomány: 0,3÷4 bar.
Max. bemeneti nyomás: 16 bar.
Max. üzemi hőmérséklet: 70°C.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Caleffi |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Automata töltő |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Felhasználási terület | Fűtés.HMV.kazánokhoz |
| Tartozék | Manométer |


