Danfoss RLV-K radiátor blokk egyenes G3/4″-3/4″ (003L0281 )
CIKKSZÁM: DA-003L0281
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Danfoss RLV-K radiátor blokk egyenes G3/4″-3/4″ (003L0281 )
RLV-K Csavaros csatlakozás RLV-K típusú szelepradiátorhoz csatlakozó résszel és tömítéssel, matt nikkelezett, zárható csatlakozási lehetőséggel leeresztéshez, kúp tömítése és tömítősapka O-gyűrűvel. Átkapcsolható kétcsöves üzemről egycsöves üzemre, elosztási arány 30% és 80% között állítható Középtávolság: 50 + 1,5 mm Max. üzemi nyomás: 10 bar Üzemi hőm. max.: 120 C kv érték: HK részesedés 35%: 1,7 m3/h HK részesedés 50%: 1,3 m3/h
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,15 kg |
|---|---|
| Gyártó | Danfoss |
| Csatlakozás | G3/4" |
| Súly | 0,15 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Radiátor szelep |
| Méret | G3/4" |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Hova | Radiátor bekötés |
| Működése | Kézi |


