Danfoss Icon rádiómodul központivezérlőhöz (088U1103)
CIKKSZÁM: DA-088U1103
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Danfoss Icon rádiómodul központivezérlőhöz (088U1103)
Danfoss Icon rádiómodul központivezérlőhöz,
vezeték nélküli szobatermosztátok csatlakoztatásához.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Danfoss |
| Elektromos csatlakozás | 5 V |
| Elektromos védettség | IP20 |
| Súly | 0,09 kg |
| Programozható | Nem |
| Internet | Nem |
| Kivitel | Rádiómodul |
| Felhasználási terület | Vezeték nélküli termosztát |

