GF 3/4″ Gyorscsatlakozo tömlőösszekötő (GF8000.3437)
CIKKSZÁM: DF-GF8000.3437
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
GF 3/4″ Gyorscsatlakozo tömlőösszekötő (GF8000.3437)
Tömlő összekötő 3/4″-os tömlőhöz
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Átmérő | 3/4" |
| Csatlakozás | 3/4"-3/4" |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | Összekötő |
| Anyaga | PVC |
| Felhasználási terület | Öntözés |
| Gyártó | Egyéb |

