Dunaterm hármas hatású inhibitor 0,5 l max:80″C (HHI)
CIKKSZÁM: DT-HHI
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm hármas hatású inhibitor 0,5 l max:80″C (HHI)
Alkalmazás során más vegyi anyaggal nem keverhető.
a folyadék egy szerves összetevővel rendelkező fertőtlenitőn adalék.
Jvasolt használatával. elkerülhető baktériumok,penészek,gombák elszaporodását.
Korrozói hatása is van.
Nem alkalmazható ivőviz rendszerben.
Rendszer tisztitás lakossági,ipari felhasználásra is alkalmas.
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Védelmi osztály | V |
| Súly | 0,5 kg |
| Kivitel | Korrózió gátló adalék |
| Max. hőmérséklet | 80 °C |
| Űrtartalom | 0,5 l |
| Keverési arány | 1-2 % 100L fűtővizhez |

