Schell Comfort 1/2″-3/8″ sarokszelep rövid szabályozható (049030699)
CIKKSZÁM: EL-049030699
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Schell Comfort 1/2″-3/8″ sarokszelep rövid szabályozható (049030699)
Kiszerelés tartalma:
- szabályozható sarokszelep COMFORT-fogantyúval
- takarórózsa O 54 mm, magasság 3 mm
- sárgaréz SCHELL roppantógyűrűs csavarzat hosszkiegyenlítővel
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,11 kg |
|---|---|
| Gyártó | Schell |
| Csatlakozás | 1/2"-3/8" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,11 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Sarokszelep |
| Méret | 1/2"-3/8" |
| Max. hőmérséklet | 60 °C |


