Alföldi Bázis WC alsó kifolyású mély öblítésű (4035)
CIKKSZÁM: FA-40356901
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alföldi Bázis WC alsó kifolyású mély öblítésű (4035)
WC ülőke nem tartozék.
Az Alföldi Bázis WC alsó kifolyású, mély öblítésű,
4035-t csavarozással lehet a padlóhoz rögzíteni
Szükséges öblítőviz mennyiség 3/6 liter
Műszaki adatok
| Tömeg | 13 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alföldi |
| Szélesség | 365 mm |
| Mélység | 530 mm |
| Magasság | 390 mm |
| Súly | 13 kg |
| Kivitel | Alsó kifolyású |
| Öblítés | 3/6 liter |
| Család | Alföldi Bázis |


