Alföldi Saval 2.0 fali laposöblítésű WC 70681901 (650007068)
CIKKSZÁM: FA-650007068
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alföldi Saval 2.0 fali laposöblítésű WC 70681901 (650007068)
WC ülőke nem tartozék!!
Az Alföldi Saval 2.0 fali laposöblítésű WC. 70681901,
szerelése speciális tartó és rögzítőszerelvényt igényel
Szükséges öblítővíz mennyiség: 3/6 liter
Műszaki adatok
| Tömeg | 17,7 kg |
|---|---|
| Gyártó | Alföldi |
| Szélesség | 350 mm |
| Mélység | 555 mm |
| Magasság | 400 mm |
| Súly | 21,4 kg |
| Kivitel | Fali WC |
| Öblítés | 3/6 liter |
| Család | Alföldi Saval 2.0 |


