JIKA Talas Mosogató/mosdó csaptelep (H3111N70042301)
CIKKSZÁM: FA-H3111N70042301
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
JIKA Talas Mosogató/mosdó csaptelep (H3111N70042301)
A Talas csaptelepek kiváló áron képviselik a minőséget. A króm akkumulátorokat érdekesen kialakított kar jellemzi. A használt legújabb technológiának köszönhetően nagyszerűen néznek ki, és hosszú éveken át díszítik otthonát. Ezeknek a csaptelepeknek az előnyei a kiváló minőségű kerámiapatronok, a minőségi tanúsítvánnyal rendelkező rozsdamentes acél csatlakozótömlők és a zuhanytartozékok széles választéka. Mosdó és mosogató csaptelepekhez különböző áramlási sebességű levegőztető választható. A Talas mosdókagyló fali csaptelepet 3 változatban kínáljuk: 150, 210 vagy 300 mm-es alsó forgókarral. Az akkumulátor felületére és a kerámiapatronra 5 év garanciát vállalunk. 70.000 ciklus során tesztelve.
- Mosdókagyló
- Beszerelés típusa:
- Fali
- Csaptelep típusa: Egykaros
- Kifolyócső hossza (mm): 210
- Megmunkálás:
- Króm
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Jika |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 3 kg |
| Kivitel | Fali mosogató csaptelep |
| Szín | Króm |
| Kartus mérete | Kerámia betét |
| Kinyúlás | 210 mm |
| Elhelyezés | Fali |



