Dunaterm Hidraulikus váltó dn25 szigetelt inox légtelenitővel és üritővel (ZZ18677A-25)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Hidraulikus váltó DN25 szigetelt inox légtelenitővel és üritővel (ZZ18677A-25)
Dunaterm Hidraulikus váltó DN25 szigetelt inox légtelenitővel és üritővel -segítségével biztosítjuk, hogy a fűtési rendszerben lévő szivattyúk egymástól függetlenül működjenek. A hidraulikus váltó az előremenő és visszatérő csővezeték egy hidraulikus rövidzárat hoz létre. Ez a hidraulikus rövidzár biztosítja azt, hogy a szivattyúk az adott fűtési kör számára a szükséges tömegáramot egymás zavarása nélkül tudják keringetni.
Korszerű fűtési rendszerek egyre inkább alacsony hőfoklépcsővel rendelkeznek (padlófűtés, felületfűtés) így előfordulhat az, hogy a fűtési rendszer nagyobb térfogatáramot igényel, mint ami a kazán hőcserélője elbír. Ebből következik az, hogy a kazán és a fűtési kör szétválasztást igényel.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Csatlakozás | 1" |
| Súly | 0,5 kg |
| Kivitel | Hidraulikus rövidzárlat |
| Méret | DN25 |
| Szín | Inox |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |

