Manométer Alsós 63-as 1/4″ 0-6 bar (PA320601)
CIKKSZÁM: FI-PA320601.
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Manométer Alsós 63-as 1/4″ 0-6 bar (PA320601)
• nyomásmérő alsó csatlakozású 6 bar
• alsó csatlakozó 1/4″
• burkolat: nagy szilárdságú ABS műanyag
• karcálló kemény fedőlap
• tárcsa: porfestett alumínium
• nyomásmérő tartomány: 0-6 bar
• számlap külső átmérő O63 mm
• pontossági osztály: 2,5
• mechanizmus: Bourdon rugós nyomásmérő C-alakú rézötvözetből
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Átmérő | 63 mm |
| Csatlakozás | 1/4" |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 0-6 bar |
| Kivitel | Alsós |
| Anyaga | PP/ABS |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Funkciók | Nyomásmérő |

